Ваш час обмежений, не витрачайте його живучи чужим життям. Не попадайтеся на гачок віровчення, яке існує на мисленні інших людей. Не дозволяйте поглядам інших заглушувати свій власний внутрішній голос. І дуже важливо мати мужність слідувати своєму серцю і інтуїції. Вони так чи інакше вже знають, що ви дійсно хочете.

- Стів Джобс

Про Конкурс

picНавіщо це нам потрібно?

Конкурс проводиться з метою виявлення кращих інноваційних проектів вітчизняної молоді, наукових та бізнес-співтовариств, і стимулювання інноваційного підприємництва і процесів комерціалізації результатів наукових досліджень для інноваційного розвитку економіки і суспільства України.

>>

Наші Партнери

picХто стоїть за цим всім?

Конкурс проводиться Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут», Науковим парком «Київська політехніка» за підтримки міжурядової дипломатичної організації «Український науково-технологічний центр»

>>

Міжнародне журі

picА судді хто?

Для організації та проведення Конкурсу створюється експертна комісія, до складу якої залучаються провідні наукові та науково-педагогічні працівники, представники наукових підприємств, установ та організацій, потенційні інвестори та ментори.

>>

Facebook RSS
© NTUU "KPI"